2,650.00 ден

Модерен ранец кој ќе ги воодушеви момчињата со својот дизајн на Minecraft

составен од една голема преграда со патент, џеб за лаптоп. Ранецот има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн.

Димензии: 42 x 30 x 20 cm

 

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха