Ранец мал STARPAK Cute Husky 24x20x9cm

590.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Детско мини ранче со голема преграда со патент. Има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Совршен за патувања. За во градинка или за прваче. Доолнителна удобна рачка за во рака или за закачување. Димензии: 24 x 20 x 9 cm