Ранец мал STARPAK Paw Patrol 24x20x9

550.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Детско мини ранче со голема преграда со патент. Има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Совршен за патувања. За во градинка или за прваче. Доолнителна удобна рачка за во рака или за закачување. Димензии: 24 x 20 x 9 cm