570.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Ранец за млади кој се состои од една голема преграда што има опција да се заклучува и преден џеб со патент. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн.