1,590.00 ден

Слушалки Fantech HG23 OCTANE 7.1 RGB

Control Button:Yes
Active Noise-Cancellation:No
Style:Headband
Wireless Type:None
Connectors:USB
Communication:Wired
Vocalism Principle:Dynamic
Volume Control:Yes
Frequency Response Range:20-20000Hz
Function:for Video Game
Sensitivity:98±3dB
Is wireless:No
Plug Type:USB
Support Memory Card:No
With Microphone:Yes
Model Number:HG23
Resistance:32Ω
Waterproof:No
Line Length:2.1m
Support APP:Yes
Types of:Gaming Headphones
Color:Black
LED:RGB
Waterproof:NO
Socket:USB
Feel:High Comfort
Line length:2.5m Plastic cable
Microphone:YES
LV:Advanced

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: MMFHG23BLK-1 Категории ,

 Супер моќноста на басот и совршено прилагодените ушни перничиња што го штитат надворешниот шум ви овозможуваат да се потопите во чувството на карипскиот челичен барабан. За оние кои ги сакаат работите малку потивки: Потопете се во аудио книга со часови со овие удобни слушалки.

  • Благодарение на интегрираниот микрофон, можете лесно да се префрлате помеѓу репродукција на музика и одговор на повик. Така, повеќе нема да пропуштате повик кога слушате музика.
  • Дополнително засилување на басот. Може да се вклучува и исклучува со мало копче на слушалките
  • Овозможува истовремено поврзување на слушалките со повеќе Bluetooth уреди
  • Затворен дизајн кој целосно ги покрива ушите за заштита од надворешниот шум
  • Совршеното вклопување го намалува несаканиот надворешен шум за да можете да уживате во вашата музика без да ве вознемируваат
  • Меки ушни перничиња за вашата крајна удобност
  • Поставена лента за на глава за удобно слушање, исто така, за долги периоди на употреба
  • Слушалките се опремени со индивидуално прилагодлива лента за глава која се прилагодува на обликот на вашата глава