Торба за на рамо STARPAK Animal Planet GATOR 25x22x5cm

850.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Чанта за на рамо од колекцијата Starpak од лиценцата Animal Planet. Чанта со патент. Pреден дел украсен со дизајн и лого на American Gator од Animal Planet. Ременот е широк и со можност за подесување. Текстилен производ. Димензии на производот В x Ш x Д cm 25x22x5.

Поврзани производи