490.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Практичната торбичка со патент е совршена за прошетки и патувања. Ќе ви овозможи безбедно складирање на најпотребните предмети. Благодарение на прилагодливиот ремен секој може удобно да ја носи торбичката. Димензии: 10 x 26 x 7 cm