1,790.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Спецификација:

Име на производ на производителот ACT101
Ти на производ Следач на активност
Технички детали
Нето маса 0,02 кг
Вграден микрофон не
Акцелерометар Да
Вибрирачки мотор Да
Тип Следење на активност
Конекција Bluetooth
Полнење USB
Вибрации Да
Боја на куќиштето Црна
Вибрирачко предупредување Да
Шарени екрани не
Вградени звучници не
Моќ
Траење на батеријата 7 дена)
Тип на батерија Li-ion
Изведба
Следење на активноста Следење на активност
GPS (сателит) не
Монитор за отчукувањата на срцето не
Вграден педометар Да
Аларм Да
Дизајн
Водоотпорен не
Затворање Затворач на притиска
Материјал за ремен Термопластика (TPE)
Боја на производот Сина
Тип на контрола на допир
Големина на лента 14 – 21 см
Боја на лента Сина
Приказ
Тип на дисплеј OLED
Екран на допир не
Приказ Монохроматски
Големина на екранот (HxV) 0,86 мм
Порти и интерфејси
Bluetooth Да
Bluetooth верзија v4.0
Карактеристики
Компатибилност Android 4.4 и нагоре, iOS 8.0+ и нагоре, Bluetooth v4.0 и нагоре
Известувања за повици/пораки Да
Календарски известувања Да
Дневно следење на активноста Да
Следење на сонот Да
Вибрирачки аларм Да
Приказ на времето не
Анти-изгубено предупредување Да
Чекори и следење на далечина Да
Следење на согорените калории Да
Содржина на пакување
Упатство за корисникот Да