Bestway Пумпа ножна 23x15cm 62023

384.00 ден

Bestway Пумпа ножна 23 x 15cm, 62023:

Практична пумпа која се користи за надувување на мали базени, душеци, мускули, топки, чамци итн. Лесна за употреба и благодарение на нејзиниот дизајн оваа пумпа овозможува максимален проток на воздух.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Поврзани производи