620.00 ден

Bluetooth слушалка REMAX RB-T13 White

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Use Scope: 10m
Bluetooth Version: Ver. 4.1
Charging Time: ≈1H
Call Time: ≈3H
Colors: Black / White