1,890.00 ден

Fantech Gaming headset FUSION HG22 RGB

Plug type:USB Plug + Remote
Cable length:2.1m
Plastic cable Freq range:50-20K Hz
Speaker Sensitivity:115+/-3dB
Microphone Sensitivity:-42+/-3dB
Impedance:24+/-15%
LED:RGB Colored lights

 

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: MMFGHG22BLK Категории: ,