399.00 ден

Опис

Во кутијата има:

2 ќесички од 18г со жолта боја
4 ќесички од 5г со бела, црвена, виолетова и црна боја
дополнителен материјал
Пинокио 5во1 алатка за изработка на фигурата
упатство за работа
Димензии: 110 x 48 x 170 мм

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Бренд: Jumping

Жирафата е едно од најпрепознатливите животни на планетата. Впечатливи се нејзините долги нозе и многу долгиот врат, но и специфичните шари на крзното.