Калкулатор Deli со повеќе наредни функции 12dgt

440.00 ден

Научен калкулатор DELI D1710A – 10+2 цифрен, голем. LCD дисплеј, автоматско исклучување, вклучува батерија и капак.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: D1710A Категорија: