490.00 ден

Креди за боење со вода Chalk Paint Washable 26x20x10cm

Сите деца сакаат игри во кои можат да ја покажат својата креативност. Благодарение на комплетот за сликање секое дете може да го покаже својот сликарски талент! Сетот содржи кантички со материјали за бојадисување. Масата треба да се измеша со вода и да се создаде боја. Не грижете се, може да се фарба на која било површина – лесно можете да го измиете со вода. Сетот содржи 2 кантички со боја и 2 сунѓерести четки за боење. Производот е наменет за деца од +3 годишна возраст. Димензии на пакувањето (Д x В x Д) [cm]: 26x20x10.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: ET441026 Категории: , ,