360.00 ден

Кујнски сет 33x33x8cm

Комплетот вклучува садови за подготовка на храна со капаци, чинии, прибор за јадење и кујнски додатоци. Играчките се направени од пластика и наменет за деца од 3+ години. Не користи батерии. Димензии на пакувањето (Д x В x Д) [cm]: 33x33x8cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха