Сет – шише за вода + кутија за храна Football

640.00 ден

Практичен сет со шише со вода и кутија за храна незаменлив за на училиште или на патување.  Проѕирно шише со вода од 330 ml со принт. шише со вода направено од безбеден и отпорен на паѓање, материјал без BPA.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха