Шише за вода 420 ml Balerina

360.00 ден

Навиката за пиење вода е од исклучително значење за децата. На одмор, на час, за време на спортски активности

модерни и практични шишиња за вода

BPA free

капацитет од 420 ml, лесно се отвора и затвора.

Димензии: 18х7х7.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха