Школски ранец Backup Deform

2,120.00 ден

Динамичните експлозии и карактеристичните ликови на црно-бела позадина на стрипот создаваат уникатен ранец за љубителите на јапонската манга. Сината нијанса на очите на ликовите им дава мистериозна длабочина, а нивните погледи ја поттикнуваат имагинацијата да создадат уникатна приказна. BackUP ранецот има: – 3 комори

– 2 странични џебови за шишиња со вода

– во првата преграда, џебови за чување лаптоп и таблет

– во предниот дел има мрежест џеб со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лична карта и поголем џеб за марамчиња, антибактериска течност или гума за џвакање

– ергономски, вкочанет грб профилиран со пена што дише

– меки, профилирани, прилагодливи ремени за рамо

– црно дно од армирана ткаенина

– засилена рачка за носење и дополнителна рачка за закачување на ранецот

– рефлектори на предната страна и на ремените

– големина 42x30x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха