Школски ранец back up

2,120.00 ден

Пикселизиран свет каде што можеш да бидеш кој сакаш да бидеш. Звучи интересно! Извонредни нивоа, непобедливи непријатели и места кои чекаат да бидат откриени. Училишниот ранец од колекцијата Game Level ќе ги воодушеви играчите.Оваа комбинација од пиксели, интензивно зелени и смешни ликови изградени од квадратни плочки со остар облик, поминувајќи низ фасцинантниот, шарен свет на играта. BackUP ранецот има – систем со прилагодување на висината на заградите

тристепен систем за носење, благодарение на кој ранецот може да се прилагоди на висина

3 прегради

2 странични џебови за шишиња со вода

џеб на предниот патент, идеален за ситници

во првата преграда има џебови за чување лаптоп и таблет

во предниот дел има мрежест џеб со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лична карта и поголем џеб за марамчиња, антибактериска течност или гуми за џвакање

ергономски, вкочанет грб профилиран со пена за дишење

прилагодливи, меки, профилирани ремени за рамо

прилагодлив ремен за градната коска

црно долен дел изработени од армирана ткаенина

гумени стапала на дното, го штитат дното на ранецот и прават ранецот да стои стабилно на земја и да не се превртува

армирана рачка за носење и дополнителна рачка за закачување на ранецот

рефлектори на предната страна и на ремените на рамо

големина 39x27x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха