Школски ранец

680.00 ден

Лесен, удобен ранец за најмладите.

– меки, прилагодливи ремени за рамо, обложени со материјал пропустлив за воздух

– висококвалитетен патент со украсна рачка

– страничен џеб за шише со вода

– простран преден џеб

– рачка за носење ранец /силен

 

димензии 23х29х8

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха