Школски ранец Football

2,120.00 ден

Училишна чанта изработена од најквалитетни материјали. Лесен е, има меки, широки, ергономски ремени на рамо со прилагодлива должина, што ја зголемува удобноста при користење. Анатомски профилираниот грб и вкочанет со панели од пена помагаат да се одржи правилната фигура на детето. Безбедноста на патот е обезбедена со бројни рефлектирачки елементи, кои исто така го красат ранецот.Функционалноста на користење ја гарантира главната преграда со патент со прегради, преден џеб и страничен џеб од мрежа и патент.

Сето ова помага добро да се распореди содржината и да се одржи ранецот уреден. Страничниот еластичен џеб е совршено место за шише со вода или шише за пијалок.

Карактеристики на производот:

вкочанета структура
главната преграда со патент и внатрешните прегради
џеб на предната страна
мрежест страничен џеб и патент
вкочанет со сунѓер, профилиран грб
рефлектирачки елементи
Димензии: 37x34x20cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха