35.00 ден

(при нарачка наведете ја во Забелешка саканата боја)

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Бренд: Deli
ШИФРА: TMK2841 Категории: , ,