Торбичка Starpack Paw Partol Sky 2

680.00 ден

Мала чанта за рамо. Чантата внатре се прицврстува со патент и дополнително се затвора со брава, лесно се отвора и затвора, има ремен за закачување преку рамо. Централниот дел е украсен со графики со ликови од популарниот цртан филм Paw Patrol. Чантата е суштински елемент на стилот на секоја принцеза и место за складирање на нејзините богатства и ситници. Наменето за деца на возраст од: 3+. Димензии на производот  18x15x6, должина на ременот [cm]: 110 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха