Торбичка Starpack Paw Partol Sky 1

680.00 ден

Мала, практична чанта за рамо, чантата има една преграда со патент, покриена со сјаен материјал со ликовите од познатиот Paw Patrol, има прилагодлив ремен за рамо. Производот е наменет за деца на возраст од 3+ години. Димензии на производот: 18x18x6 cm. Должина на ременот: максимум 110 cm, минимум 57 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха