Торбичка за појас Ombre

472.00 ден

Практичниот бубрег со кесичка со патент е совршен за прошетки и патувања. Тоа ќе овозможи безбедно складирање на најпотребните предмети. Заблагодарете се на прилагодливиот ремен кој секој може удобно да ја носи кесичката. Димензии: 23x9x6 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха