1,190.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: APCRPB-283-1 Категорија:

Женска чанта од кожа во камел боја. Идеален избор за сите часови од денот,  нудејќи удобност во движењата.

Се состои од два отворени простори одделени по должина со
џеб кој се затвора со патент.

Задната внатрешност има помошен џеб кој се затвора со патент.

На задната и предната страна надвор има и џеб кој се затвора со патент.

Има фиксна лента за на рамо.

Димензии на производот: 34×14×35cm