Женска чанта со затворање на преклоп 30×3×21цм – Пудра Розе

690.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: APCR690 Категорија:

Чанта изработена од висококвалитетна синтетичка кожа.

Се затвора со патент.

Се состои од две посебни области кои се затвораат со патент.
Предниот простор има два внатрешни помошни отворени џебови, а на задната страна однадвор има џеб кој се затвора со патент.

Има прилагодлив отстранлив ремен.

Димензии на производот: 30 × 3 × 21 см