1,190.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: APCRPB-283 Категорија:

Женска чанта од кожа во црна боја. Идеален избор за сите часови од денот, може да се носи вкрстено, нудејќи удобност во движењата.

Чанта изработена од висококвалитетна синтетичка кожа.

Се состои од две посебни области .

Димензии на производот: 32x8x22cm

*Достапна и во Тегет варијанта – при нарачка потенцирајте ја саканата боја.