Женска чанта средна 32x8x22cm – Сребрена

1,390.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: APCR6704-3 Категорија:

Чанта изработена од висококвалитетна синтетичка кожа.

Класична чанта со три комори 6601-2 JZ21 Дејвид Џонс.

Се состои од две посебни области .

Димензии на производот: 32x8x22cm