Звучници за компјутер U-2300 black

590.00 ден

Звучници за компјутер U-2300 black

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

  • Model: U-2300
  • System: 2.1
  • Rated power: 2x3W
  • Maximum power: 3.5W
  • Sub-Woofer: 5W
  • Impedance: 4Ω
  • Frequency response: 20Hz-20KHz
  • Interface: USB 2.0 & 3.5mm