Chipolino Плишани проектори со музика

2,250.00 ден

Chipolino Плишани проектори со музика –

– Оваа играчка е наменета за новороденчиња

– Многу мека и нежна изработена од висококвалитетен плиш

– Играчката е наменета специјално за новороденчиња – да ги смири со приспивни песни и мелодии

– Има 12 приспивни песни, мелодии и смирувачки звуци од природата

– Ограничување на времето од – 30 мин, 60 мин и 90 мин.

– Проектор со две фигури – месечина и sвезди;

– Индикатор за светлина;

– Контрола на волумен

– Може да биде прицврстено на количка, релаксатор, креветче и сл. благодарение на ремените поставени на задниот дел од играчката

– Музичката кутија има потреба од батерии – 3 x AA / 1.5V (не се вклучени);

– Производот е спакуван во разнобојна кутија за подароци;

– Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Подредено:7
Items available:4
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха