3,700.00 ден

Дрон со HD камера HC700 Drone (Детски Дрон 14+ год.)

  • Box size :  Width (8cm) x Length (53cm) x Height (36cm)
  • Weight: 700g
  • WIFI Transmission
  • With remote control
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: 202849 Категории: ,