Играчка – Сет Кујна 58x39cm

1,320.00 ден

Кујнски Сет Kitchen Deluxe 36pcs, 58x39cm

Кујната е интересна и заразна игра за деца кои се желни да ги имитираат активностите на возрасните и можат безбедно да ја играат улогата на мали готвачи. Интересен и модерен дизајн, како и убави и живи бои се само дел од предностите на оваа кујна. Сетот содржи шпорет со две рингли и подвижни чешми, полици на кои можете да се стави храна, закачалки за аксесоари и маса на која може да се стават готови оброци или да исече зеленчук и овошје. Додатоци: садови за подготвување храна, храна и кујнски додатоци. Играчката има звучни и светлосни ефекти. Сè е направено од пластика. Наменето за деца од +3 години. Потребни се 2 x AA батерии – кои не се вклучени во комплетот. Димензии на пакувањето L x H x D

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: ET443013 Категории: , ,

Поврзани производи