Дневник за девојчиња – Јас сум Миа

250.00 ден

ИСБН : 978-608-259-887-1
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Број на страни: 128
Димензии : 145х205
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Тинејџерка си? Или можеби наскоро ќе бидеш?

Тогаш нема шанси да не ти се случуваат возбудливи работи во животот!

Ако имаш многу другарки, другари, дечко, симпатија, проблеми, убави настани, милениче, желби, соништа… сѐ тоа вреди да се запише во овој ДНЕВНИК!