85.00 ден

Билјана С. Црвенковска  

ИСБН : 978-608-259-102-5
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 32
Димензии : 135×205
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: AL002579 Категории: ,

Забавно-едукативни боенки
•    За развој на моторичките вештини кај децата
•    За јакнење на концентрацијата
•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност