68.00 ден

Билјана С. Црвенковска  

ИСБН : 5310328000176
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 16
Димензии : А4
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: AL002406 Категории: ,

Забавно-едукативни боенки
•    За развој на моторичките вештини кај децата
•    За јакнење на концентрацијата
•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност

 

Наслови во серијата:
•   Играчки

•    Принцези
•    Смешни чудовишта
•    Диносауруси
•    Необичните колички
•    Птици на жица
•    Слонко и пријателите