390.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Чаша која ја одржува температурата на вашите пијалоци, изработена од нерѓосувачки челик со двојни ѕидови и капацитет од 300 ml

Супер практично за користење во домашни и надворешни услови. За кафе, вода, сок, топло чоколадо  или било кој друг ваш омилен пијалок.

Поврзани производи