349.00 ден

Што има во кутијата

  • 1 ќесичка од 18г со бела боја
   1 ќесичка од 10г со бела боја
   2 ќесички од 5г со сина и црна боја
   Пинокио 5во1 алатка за изработка на фигурата
   упатство за работа

Димензии: 110 x 48 x 170 мм

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Бренд: Jumping

Неверојатна самостврднувачка глина за моделирање – JumpingCLAY. Фантастично забавно развивање на креативност и уметнички вештини за целото семејство!

Пудлицата е една од најстарите и најинтелигентните раси на кучиња. Одберете ја својата пудлица и откријте колку е лесно да го направите нејзиното крзно од веселата глина.

Препорачуваме играње со JumpingClay на сите на возраст од 3+ години.