Кадифена торбичка Cat

680.00 ден

Мала, практична, плишана мачка за рамо чанта во розова боја, чантата има една преграда со патент украсена со мека помпон, има прилагодлив ремен за рамо. Cat Starpak мини чанта за рамо. Чантата е суштински елемент на стилот на секоја принцеза и место за складирање на нејзините богатства и ситници.  Чантата е текстилен производ. Производот е наменет за деца на возраст од 3+ години. Димензии на производот: 16x20x3 cm, должина на ременот: максимум 104 cm, минимум 52 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха