Кадифена торбичка Unicorn

680.00 ден

Мала, практична, плишана Unicorn1 чанта за рамо во розова боја, чантата има една преграда со патент украсена со мека помпон, има прилагодлив ремен за рамо. Мини чанта за рамо Unicorn1 STARPAK. Чантата е суштински елемент на стилот на секоја принцеза и место за складирање на нејзините богатства и ситници.  Чантата е текстилен производ. Производот е наменет за деца на возраст од: 3 . Димензии на производот cm:16xz20x3, должина на ременот cm: максимум 104 cm, минимум 52 cm, тежина на производот kg: 0,07 kg.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха