Кадифена торбичка Unicorn 2

680.00 ден

Мала, практична, плишана Unicorn2 чанта за рамо во виолетово-розова боја, чантата има една преграда со патент украсена со мека помпон, има прилагодлив ремен за рамо. Unicorn2 starpak мини чанта за рамо. чантата е суштински елемент на стилот на секоја принцеза и место за складирање на нејзините богатства и ситници.

чантата е текстилен производ. Производот е наменет за деца на возраст од: 3 . Димензии на производот cm:16xz20x3, должина на ременот cm: максимум 104 cm, минимум 52 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха