Кадифена торбичка Koala

590.00 ден

Мала, плишана чанта за рамо на Коала во сива боја. Чантата има една преграда со патент украсена со мека помпон. Има прилагодлив ремен за рамо. Производот е наменет за деца на возраст од 3+ години. Димензии на производот: 16x20x3 cm. Должина на ременот: максимум 104 cm, минимум 52 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха