Торбичка за рамо SKYE Paw Patrol

590.00 ден

мала, издолжена чанта за рамо, чанта со патент, лесно отворање и затворање, прилагодлив ремен за рамо. Централниот дел е украсен со графики со ликови од популарниот цртан филм Paw Patrol. Широко прилагодлив ремен. Чантата е суштински елемент на стилот на секоја принцеза и место за складирање на нејзините богатства и ситници. Видете ги и другите производи на STARPAK од серијата PAW Patrol Рачната чанта е текстилен производ. Наменет за деца на возраст од: 3 . Димензии на производот : 16x18x5, должина на ременот cm: максимум 60 cm, минимум 30 cm,
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха