Ранец мал STARPAK Sweet Horses 24x20x9 cm

292.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Детско мини ранче со голема преграда со патент. Има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Совршен за патувања. За во градинка или за прваче. Доолнителна удобна рачка за во рака или за закачување. Димензии: 24 x 20 x 9 cm