Ранец STARPAK Neon Trance 42,5x32x12,5cm

1,290.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Тин ранец со голема преграда со патент. Ранецот има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн. Димензии: 42,5 x 32 x 12,5 cm