Училишен ранец Gооd Vibes

1,272.00 ден

Удобен и функционален училишен ранец Starpak со прекрасна графика. Користењето на овој ранец е чисто задоволство. Ранецот се состои од една пространа преграда со патент и два предни џебови. На страните има мрежести џебови за пијалок. Зацврстениот грб и силните рамки се обложени со сунѓер кој се прилагодува на грбот, обезбедувајќи удобност. Атрактивен дизајн. Изработен од издржлив материјал обработен со рефлектирачки елементи за поголема безбедност.

Димензии на производот 40x29x20.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха