Ранец Starpak 3D Crocodile

790.00 ден

Мал и многу практичен ранец Starpak 3D Crocodile кој е идеален за градинка и за патувања. Пространата главна преграда ви овозможува да ги спакувате сите потребни работи. 3 D ефект и голема фигура на крокодил – нешто што детето ќе го обожава.

Димензии  27 x 26 x 14 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха