Ранец STARPAK Art Stripes 46.5×33.5x25cm

1,074.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Тин ранец со голема преграда со патент. Ранецот има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн.