Торба спортска STARPAK WAVE Black/Turquoise 46х35cm

210.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Мултифункционална прилагодлива торба за на грб со кул принт. Совршенa како секојдневен градски ранец наместо класичен ранец со конструкции. Изработена е од густ, водоотпорен и цврст материјал . Џебот со патент е одлично место за телефон или документи. Атрактивен и младешки дизајн.