Ротирачки автомобил со далечински управувач 5 ROUNDS STUNT 6-in-1 Red

1,850.00 ден

Ротирачки автомобил со далечински управувач – 5 ROUNDS STUNT 6-in-1 Red

  • 360 degrees rotation
  • Left and Right swings
  • Radio Control
  • Box Dimension: 37 x 22 x 18cm
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: 163897RD Категории: ,